Сукня дійсно дуже гарна. Але для маленького обʼєму грудей в розмірі XS не розрахована. Вставка під груди топорщиться та не прилягає до тіла/грудної клітина. Думаю, модель краще сяде на дівчат із більш вираженим обʼємом грудей
Сукня виглядає дуже ніжно й святково, колір відповідає фото. Матеріал легкий, гарно тримає форму. Розмір підійшов, посадка зручна. Загалом задоволена покупкою.
Сукня просто супер! Але модель маломірить Довелося замінити. Мій зріст 162, параметри 88-72-93. Розмір М підійшов ідеально, хоча інші речі цієї марки ношу S. Якість супер, модель дуже вдала. Я в захваті.