Будь ласка, заповніть це поле
https://img.gepur.com/tiny-banner/uk/large/1720698919_1920x40-ukr-svg.svg0
/home_page/banner/uk/desktop/1720137276_desc-main-1-jpg.jpg
/home_page/banner/uk/desktop/1720135828_desc-main-2-jpg.jpg
/home_page/banner/uk/desktop/1720138810_dresses-desc-jpg.jpg
/home_page/banner/uk/desktop/1720138858_shirts-desc-jpg.jpg
Дивитися все

Дизайнерський жіночий одяг Gepur

GEPUR – український бренд жіночого одягу. Надихаючись унікальністю України, дизайнери створюють авторські колекції з української ДНК:

Жіночий одяг Gepur

Філософією бренду є справжнє сестринство, яке ми втілюємо через тепле жіноче ком'юніті – Gepur Sisters Club. Даруємо жінкам любов та яскраві емоції, надихаємо та підтримуємо їх. Цінуємо постійних клієнтів, пропонуючи бонуси та промокоди в програмі лояльності, а нові клієнти отримують знижку на першу покупку. Часто влаштовуємо цікаві розіграші та інтерактиви. У розділі «блог» шукай інформацію про акції та умови конкурсів, щоб взяти участь.

На сайті gepur.com можна купити повсякденні моделі та вечірні вбрання, отримати консультацію менеджера, вибрати розмір з урахуванням вимірів, орієнтуватись при замовленні на доступну вартість речей. Зручна навігація сайту дозволяє знайти потрібну модель за 3-5 хвилин, визначитися з кольором і розміром. Купити жіночі вбрання можна в офлайн-магазинах Києва та Одеси.

Магазини Gepur у Києві:

  • ТРЦ Ocean Plaza
  • ТРЦ River Mall
  • ТРЦ Lavina Mall
  • ТРЦ Respublika Park
  • ТРЦ DREAM

Магазин Gepur в Одесі:

  • ТРЦ City Center

Популярні види одягу в інтернет-магазині Gepur

Тішимо клієнтів великим вибором моделей: від XS до 4XL. На сайті категорії розбиті за тематиками, що полегшує пошук потрібних речей. За фотографіями та відео зрозуміло, як виглядає річ, з чим її комбінувати та якими аксесуарами доповнити образ. Дизайнери офіційного сайту Gepur завжди в курсі модних нововведень та трендів, а система виробництва налагоджена ідеально: від розробки ексклюзивного ескізу до пошиття.

Головна особливість Gepur – щотижнева презентація нових колекцій.

У каталозі інтернет-магазину представлені:

Розгорнути